Poradna: Změna zdravotní pojišťovny - zrušení ?

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, provedla jsem přehlášení celé naší rodiny k jiné zdravotní pojišťovně od r. 2013. Bohužel jsem se dnes dozvěděla, že ze 3 žádostí se jedna někde zatoulala a neprovedli přehlášku pro všechny. Chtěla bych se tedy optat, zda lze tuto situaci nějak dodatečně vyřešit, nechci aby část rodiny byla přihlášená u jedné a část u druhé pojišťovny. Je mi jasné, že zatoulanou přihlášku už dodatečně vyplnit nepůjde, ale někde jsem se dočetla, že by snad mělo jít žádosti zrušit, dokud ještě neproběhla přeregistrace. Je tomu opravdu tak? Pokud ano, jak storno přihlášek provést? Děkuji Monika

Náchodsko , 24.09.2012
Odpověď

Martina Mikšíková , 26.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference