Poradna: možnost komplexně hrazené lázeňské péče-klíšťová encefalitida

Otázka:

Dobrý den.Manžel je 2,5 měsíce po klíšťové encefalitidě.Má omezenou pohyblivost,bolesti svalů, vazů a po malé námaze nastupuje třes, Je ročník 1956. Před touto nemocí neměl zdravotní problémy ani pracovní neschopnosti z důvodu nemoci.Zatím má zaměstnání.Jelikož má velký zájem se vrátit co nejdříve do pracovního procesu, chce pro toto udělat co nejvíce. Je možnost komplexně hrazené lázeňské péče na tuto indikaci onemocnění a v kterých lázních?Děkuji.Burešová

Burešová , Plzeň , 15.08.2012
Odpověď

Dobrý den,
na základě Vašeho dotazu Vám odpovídám dle nového indikačního seznamu, který bude platný od 1.10. 2012. Tato choroba je zařazena  v indikční skupině VI/4, kde je léčebný plán předem domluven s zdrav.pojišťovnou,obsahuje vodoléčebné procedury(převážně) a rehabilitaci postižené končetiny(končetin ).Láz.léčba má pokračovat po hospitalizaci a trvá pak 3 týdny,je placená pojišťovnou.Návrh na lázně doporučuje rehab.lékař nebo neurolog a lázně kam je možné jít viz.seznam. V případě,že budete potřebovat zařídit příslušný lázeňský pobyt, neváhejte se obrátit na tým odborníků www.zdravotnipojistovny.cz  Seznam možných lázeňských zařízení .Františkovy,Jáchymov,Janské,Bechyně,Klimkovice,Bělohrad,Luhačovice,Mariánské L.Mšene,Teplice,Třeboň,Vráž,atd.

Krásný den
Martina

Martina Mikšíková , 10.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.