Poradna: Zuby

Sekce: Zubaři

Otázka:

Dobrý den, je mi pouhých 19let a prodělal sem středně težký reflux žaludku a zničilo mi to z 80% zuby. 3 zuby na horním patře jsou totálně pryč a zbytek se mi často láme jednalo by se asi o 7 nových zubů a zbytek spravit. Bohužel naprosto netuším jaká je cenová relace a jestli se dá ošetření hradit nějak na splátky nebo když vidím ty ceny nevím jak seženu hotově 200tisíc kč mám naspořeno cca 22tisíc proto žádam o radu zhruba cenu, dobu nápravy moc děkuji za odpověď

Tomáš , Osek , 17.07.2013
Odpověď

Dobrý den,

na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že nejlepší cestou bude se dotázat přímo u Vaší zdravotní pojišťovny, jak vysokou  částkou přispívá na opravu zubů.Všechny tyto výkony jsou obsaženy v úhradové vyhlášce, která platí vždy pro daný kalendářní rok, a přehled hrazené stomatologické péče včetně úhrady z veřejného zdravotního pojištění je veřejně dostupný.. Je to seznam diagnostických a léčebných postupů s použitím standardních materiálů. Co se týká Vaší diagnozy refluxu žaludku v případě, že budete mít zájem o sestavení specializovaného jídelníčku pro tuto poruchu neváhejte se obrátit na info@zdravotnipojistovny.cz kde jsme Vám plně k dispozici.
S přátelským pozdravem
Bc.Martina Mikšíková

Martina Mikšíková , 17.08.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zubaři
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.