Poradna: Brýle

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem s dětma 7 a 3 let pojištěna u české průmyslové pojištovny,obě děti nosí brýle 3 a 9 dpt.Hradí pojištovna brýlové obroučky nebo zeslabená skla aspoň částečně? Moc Vám děkuji za odpověď...Srnská Hana

Hana Srnská , Vrchlabí , 30.07.2013
Odpověď

    Dobrý den,na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že ČPZ částečně hradí brýlové obruby 1x za 2 roky a platí rovněž i částečná úhrada skel. Více informací zjistíte u Vašeho očního lékaře nebo v seznamu zdravotnických výkonů hrazených z veřejného pojištění, který je součástí zákona o veřejném zdr.pojištění č.48/1997 Sb.
 S přátelským pozdravemBc.Martina Mikšíková www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.