Poradna: Zuby

Sekce:

Otázka:

Dobrý den, je mi pouhých 19let a prodělal sem středně težký reflux žaludku a zničilo mi to z 80% zuby. 3 zuby na horním patře jsou totálně pryč a zbytek se mi často láme jednalo by se asi o 7 nových zubů a zbytek spravit. Bohužel naprosto netuším jaká je cenová relace a jestli se dá ošetření hradit nějak na splátky nebo když vidím ty ceny nevím jak seženu hotově 200tisíc kč mám naspořeno cca 22tisíc proto žádam o radu zhruba cenu, dobu nápravy moc děkuji za odpověď

Osek , 17.07.2013
Odpověď

Dobrý den,

na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že nejlepší cestou bude se dotázat přímo u Vaší zdravotní pojišťovny, jak vysokou  částkou přispívá na opravu zubů.Všechny tyto výkony jsou obsaženy v úhradové vyhlášce, která platí vždy pro daný kalendářní rok, a přehled hrazené stomatologické péče včetně úhrady z veřejného zdravotního pojištění je veřejně dostupný.. Je to seznam diagnostických a léčebných postupů s použitím standardních materiálů. Co se týká Vaší diagnozy refluxu žaludku v případě, že budete mít zájem o sestavení specializovaného jídelníčku pro tuto poruchu neváhejte se obrátit na info@zdravotnipojistovny.cz kde jsme Vám plně k dispozici.
S přátelským pozdravem
Bc.Martina Mikšíková

Martina Mikšíková , 17.08.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.