Poradna: Vyšetření na denzitometrii

Otázka:

Chtěla bych se zeptat , zda si musím první vyšetření na denzitometrii uhradit sama.

Vyškov , 04.05.2012
Odpověď

Vážená paní Novotná,

Toto specializované zdravotní  pracoviště provádí denzitometrická vyšetření pro specializované ambulance i lůžková zařízení v rámci Prahy i mimo Prahu i jako servis pro lékaře zabývající se touto problematikou. Na denzitometrii rovněž navazuje osteologická poradna MEDISCAN, určená pro pacienty se zjištěnou osteoporózou či jinými metabolickými kostními chorobami a doporučením k dalšímu vyšetření a léčbě.

Ve Vašem případě, Vám doporučuji se obrátit na svého ošetřujícího lékaře, který Vám napíše doporučení do této specializované ambulance na základě vyšetření a Vašeho zdravotního stavu.

S přátelským pozdravem

tým www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 05.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference