Poradna: proplácení jízdného

Otázka:

dobrý den obracím se na vás s prosbou zda byjste vzhledem k mé nemoci a finanční situaci neudělali výjimku,od 1.2.2012 jsem po skoro 20i letech přišla o zaměstnání z důvodu nadbytečnosti, bohužel s ročníkem narození 1968 jsem pro obchodníky stará a nepodařilo se mi najít práci, bohužel na konci dubna jsem musela podstoupit operaci prsu v kterém byl nádor, pak jsem apsolvovala chemoterapie v karvinské hornické nem. a nyní apsolvuji 33 ozáření v nem.v novém jičíně tato nemocnice mi byla doporučena mou lékařkou a z důvodu infekce a snížené imunity mě vozí otec autem,na pojištovně mi bylo zděleno že cestu proplácíte pouze do ostravy ale sanitkou až do jičína,prosím o zvážení zda by nebylo možné proplácet cestu až do jičína,od tohoto měsíce žijeme z jednoho platu řidiče,na nemocenské dávky nemám nárok a podpora skončila a do práce jít nemohu,děkuji za zvážení mé situace číslo pojištěnce 80203213010000484979

Havířov , 11.09.2012
Odpověď

Martina Mikšíková , 26.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference