Poradna: nemocenska

Otázka:

stale mi neprisly nemocenske davky za prosinec

Klaster Hradiste , 16.01.2012
Odpověď

Vážený pane Buzku,

Nemocenská patří mezi dávky nemocenského pojištění, vyplácí se tedy v souvislosti s účastí na nemocenském pojištění a cílem dávek nemocenského pojištění je finančně zabezpečit ekonomicky aktivní občany v okamžiku, kdy kvůli nemoci  ztratí krátkodobě výdělek.

Délka poskytování nemocenské je nejvýše jeden rok. V odůvodněných případech, kdy je naděje, že se zaměstnanec v krátké době uzdraví, je možné nemocenskou prodloužit, ale maximálně na další rok. V tomto případě Vám doporučuji se obrátit na místní pobočku OSSZ více informací a mapu poboček naleznete na webových stránkách www.cssz.cz

S přátelským pozdravem

Bc.Martina Mikšíková

www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 30.03.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference