Poradna: Chtěla bych změnu zdrav. poj. poraďte ke které se přihlásit

Otázka:

Dobrý den, dotazuji se jak je možné , že Všeobecná zravotní pojišťovna platí Golf , IZIP , který není celý její. Utratili několik. miliard.a obávám se, že nebude na léčbu i léky .Byla jsem dříve u Vojenské a lékaři mně navigovali k VZP, že platí rychleji.

Kraj Karlovarský Ostrov , 27.11.2011
Odpověď

Vážená paní Pechmanová,

na základě zákona č. 48/1997 v platném znění bych Vás ráda informovala, že změnit zdravotní pojišťovnu lze změnit v nejbližším termínu k 1.1.2013. Výběr zdravotní pojišťovny závisí plně v rukou každého občana a jenom na něm záleží, kterou si vybere. Ze zákona č. 48/1997 v platném znění může každý občan měnit zdravotní pojišťovnu jednou za rok – vždy k 1. dni následujícího čtvrtletí. Nová zdravotní pojišťovna potom sama provede odhlášení u staré zdravotní pojišťovny. Seznam zdravotních pojišťoven naleznete zde na stránkách www.zdravotnipojistovny.cz 

S přátelským pozdravem

Bc. Martina Mikšíková

www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 30.03.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference