Poradna: Brýle

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem s dětma 7 a 3 let pojištěna u české průmyslové pojištovny,obě děti nosí brýle 3 a 9 dpt.Hradí pojištovna brýlové obroučky nebo zeslabená skla aspoň částečně? Moc Vám děkuji za odpověď...Srnská Hana

Vrchlabí , 30.07.2013
Odpověď

    Dobrý den,na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že ČPZ částečně hradí brýlové obruby 1x za 2 roky a platí rovněž i částečná úhrada skel. Více informací zjistíte u Vašeho očního lékaře nebo v seznamu zdravotnických výkonů hrazených z veřejného pojištění, který je součástí zákona o veřejném zdr.pojištění č.48/1997 Sb.
 S přátelským pozdravemBc.Martina Mikšíková www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference