Poradna: Mám nárok na komp.lázeňskou péči?

Sekce:

Otázka:

Dobrý den,mám nárok na komplexní lázeňskou péči s diagnozou IX/2 (psychická porucha)?Byla jsem v lázních v květnu 2012.Nevím zda mám ještě nárok dle nového indikačního seznamu?Děkuji za odpověď.S pozdravem Ilona Tichá

Kladno , 24.05.2013
Odpověď

  Vážená paní Tichá,

na základě Vašeho dotazu Vám sděluji,že dle Vaší indikace Vám vzniká nárok na komplexní lázeňskou péči,ale je zkrácen z původních 28 dnů u komplexní lázeňské péče na 21 dnů. Taktéž prodloužení komplexní lázeňské léčby o 1 až 2 týdny lázeňským lékařem již nebude možné. Doporučuji Vám se dohodnout s Vašim ošetřujícím lékařem.
S přátelským pozdravem
Bc.Martina Mikšíková

Martina Mikšíková , 24.05.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.