Poradna: rada o nároku na lázně.

Otázka:

Dobrý den,v roce 2011jsem měla komplex.lázně na diagnosu VI/3.Letos jsem si požádala,opět,ale bylo mě sděleno ,že mám nárok jen na příspěvkové lázně.Jsem po op.krční páteře (r.2009 se spevněním obratlů.)Pak v následujícím roce po op.bederní páteře.Jelikož mám neustálé problémy a bolesti páteře,absolvovala jsem od ledna až do ted rehabilitaci,dokonce jsem si zaplatila v dubnu týden v lázních,a vloni jsem byla v lázních jako samoplátce.Neurolog mě doporučil opakování komplex.léčby,ale pojištovna .tvrdí,že na komplexní nemám nárok.Jak to tedy po novu je?děkuji za odpověd.

Jihočeský kraj , 30.05.2013
Odpověď

Dobrý den,
Novelizovaný indikační seznam č. 267/2012 Sb., ZACHOVÁVÁ od 1.10.2012 komplexní lázeňskou péči i příspěvkovou, stejně jako možnosti jejich opakování.

Lázeňská péče NENÍ ZAŘAZENA úhradovou vyhláškou do tzv. indukované či vyžádané péče, pro niž jsou v příloze č. 3 úhradové vyhlášky definovány regulační podmínky a příslušné limity, při jejichž překročení hrozí vysílajícímu lékaři sankční podmínky.
S přátelským pozdravem 
Bc.Martina Mikšíková 

www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 09.06.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference