Poradna: platba za sepsání návrhu do lázní

Otázka:

Dodrý den, dnes,4.2.2013 jsem se dozvěděla od lékaře,že mám za sepsání návrhu do lázní zaplatit 500Kč.To nemám jistotu,že mi pojišťovna léčbu zaplatí.Kolik se platí za návrh/dříve jsem neplatila/? Děkuji a s pozdravem M.Hříbalová

Kly , 04.02.2013
Odpověď

Vážená paní Hříbalová,
na základě Vašeho dotazu Vám sděluji,že lékaři, nemocnice i lékárny musí ze zákona posílat zdravotním pojišťovnám všechny údaje o vybraných poplatcích a započitatelných doplatcích. Pojišťovny pak svým pojištěncům ochranné limity hlídají. To co je nad limit se neproplácí, bohužel. Cena za návrh do lázní podléhá seznamu regulačních poplatků vydaných Ministerstvem zdravotnictví. Nadále sledujte lázeňskou poradnu,kde chystáme článek o poplatcích souvisejících s lázeňstvím a ostatní zdravotnické poplatky.
 
S přátelským pozdravem
Bc.Martina Mikšíková
www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 04.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference