Poradna: Možnost lázeňské příspěvkové léčby

Otázka:

Dobrý den Je mi 47 let v dubnu to bude šest let co jsem proděla gynekologickou operaci diagnóza C56 s následnou léčbou. Chtěla bych se zeptat zda-li podle nového indikačního seznamu bych měla nárok na čtrnáctidenní lázeňskou příspěvkovou léčbu. Děkuji L. B.

Plzeň , 09.01.2013
Odpověď

Vážená paní Bednářová,
na základě Vašeho dotazu Vám sděluji,že rok po skončení adjuvantní léčby pro zhoubný nádor prsu má pacientka nárok na lázeňskou léčbu, kterou hradí pojišťovna. Hlavním cílem je odstranit nežádoucí účinky onkologické léčby, zlepšit tak kondici pacientek a jejich návrat do aktívníhoživota.Ve Vašem případě Vám navrhuji se dohodnout s Vaším ošetřujícím lékařem zda po tak dlouhé době lázeňskou léčbu doporučí a následně zašle k definitivnímu rozhodnutí reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
S přátelským pozdravem

Bc.Martina Mikšíková

Martina Mikšíková , 03.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference