Poradna: možnost komplexně hrazené lázeňské péče-klíšťová encefalitida

Otázka:

Dobrý den.Manžel je 2,5 měsíce po klíšťové encefalitidě.Má omezenou pohyblivost,bolesti svalů, vazů a po malé námaze nastupuje třes, Je ročník 1956. Před touto nemocí neměl zdravotní problémy ani pracovní neschopnosti z důvodu nemoci.Zatím má zaměstnání.Jelikož má velký zájem se vrátit co nejdříve do pracovního procesu, chce pro toto udělat co nejvíce. Je možnost komplexně hrazené lázeňské péče na tuto indikaci onemocnění a v kterých lázních?Děkuji.Burešová

Plzeň , 15.08.2012
Odpověď

Dobrý den,
na základě Vašeho dotazu Vám odpovídám dle nového indikačního seznamu, který bude platný od 1.10. 2012. Tato choroba je zařazena  v indikční skupině VI/4, kde je léčebný plán předem domluven s zdrav.pojišťovnou,obsahuje vodoléčebné procedury(převážně) a rehabilitaci postižené končetiny(končetin ).Láz.léčba má pokračovat po hospitalizaci a trvá pak 3 týdny,je placená pojišťovnou.Návrh na lázně doporučuje rehab.lékař nebo neurolog a lázně kam je možné jít viz.seznam. V případě,že budete potřebovat zařídit příslušný lázeňský pobyt, neváhejte se obrátit na tým odborníků www.zdravotnipojistovny.cz  Seznam možných lázeňských zařízení .Františkovy,Jáchymov,Janské,Bechyně,Klimkovice,Bělohrad,Luhačovice,Mariánské L.Mšene,Teplice,Třeboň,Vráž,atd.

Krásný den
Martina

Martina Mikšíková , 10.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference