Poradna: mám nárok na lázně?

Otázka:

Dobrý den, 15.10.2012 jsem byla na operaci hlasivek/reinkeho edem/. Doposud není hlas v normálu, špatně se mi mluví,dle foniatra - hyperkinetycká dysfonie, absolvuji rehabilitaci hlasu.Omlouvám se pokud jsem názvy napsala špatně.Mám nárok na lázně? Děkuji za odpověď.

Brno , 11.02.2013
Odpověď

Vážená paní Keprtová,
na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že a je Vaše diagnóza uvedena v tzv. indikačním seznamu, tedy vyhlášce upravující podmínky pro čerpání hrazené lázeňské péče, zjistíte u svého praktického nebo ošetřujícího lékaře. A samozřejmě i pohledem do samotného indikačního seznamu, který je možné naleznout v sekci článků o lázeňství na www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 14.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference