Poradna: Indik.seznam - termín do konce roku.

Otázka:

Dobrý den, v pátek 14.9.2012 mi revmatoložka doporučíla LP k dg.VII/1 komplení na 28 dní.Jedu dne 17.9.2012 s tímto doporučením ještě k obvod.lékaři do Sokolova a ten musí vypsat "Lázeňský návrh",který zašlu do své pojišťovny.Myslíte, že mám šanci termínově stihnout lázně ještě v tomto roce za platných stávajících podmínek dle doposud platného indikačního seznamu? Prosím, sdělte mi také, zda v novém indik.seznamu lázeňské péče je stále dg VII/l a nebo VI/3 vedena jako komplexní.Prosím odpovězte mi ještě,dle vašich možností, ještě v pondělí dopoledné, jedu do Sokolova k OL ve 13 hodin, tak abych ji mohla poprosit o urychlené vypsání láz.návrhu. Děkuji Suková

Horní Slavkov , 16.09.2012
Odpověď

Martina Mikšíková , 26.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference