Poradna: ošetření v zahraničí

Sekce: Zubaři

Otázka:

Dobrý den,chci se zeptat,jak to bude,když chci vyjet do německa na 3 měsíce a budu tam potřebovat lékařské ošetření,jestli to naše pojištovna proplatí,cestovní připojištění budu mít.Děkuji

Květa Gabriel , Sokolov , 18.02.2013
Odpověď

Vážený pane Gabrieli,

na základě Vašeho dotazu Vám sděluji,že cestujete-li do zahraničí, může se vám přihodit situace, kdy budete potřebovat lékařskou péči. Pokud se budete pohybovat v prostoru, ve kterém platí režim dále uvedených koordinačních nařízení, je důležité, abyste měli sebou alespoň Evropský průkaz zdravotního pojištění (případně jeho náhradní papírovou verzi) a ještě lépe sjednané komerční připojištění na úhradu případných léčebných výloh. S přátelským pozdravem
Bc.Martina Mikšíková
www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 21.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zubaři
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.