Poradna: Lékař

Sekce: Zubaři

Otázka:

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat akutně potřebuji zubaře a vůbec nemůžu sehnat všude mají plno mohla bych se zeptat zda-li by jste se mi nepodívali jestli je někde něco volného moc děkuji Janoušková

Alena Janoušková , Moravská Ostrava , 30.01.2013
Odpověď

Vážená paní Janoušková,
k Vašemu dotazu Vám sděluji, že nejlepší řešením pro Vás bude sledovat webové stránky www.zdravotnipojistovny.cz a najit si ve Vašem regionu dle naši nabidky zubnich lekařů odbornika,který Vám bude vyhovovat.
Více informací najdete v sekci Zubaři.
S přáním hezkého dne
Bc.Martina Mikšíková
www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 03.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zubaři
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.