Poradna: Vyšetření na denzitometrii

Otázka:

Chtěla bych se zeptat , zda si musím první vyšetření na denzitometrii uhradit sama.

Novotná Lydie , Vyškov , 04.05.2012
Odpověď

Vážená paní Novotná,

Toto specializované zdravotní  pracoviště provádí denzitometrická vyšetření pro specializované ambulance i lůžková zařízení v rámci Prahy i mimo Prahu i jako servis pro lékaře zabývající se touto problematikou. Na denzitometrii rovněž navazuje osteologická poradna MEDISCAN, určená pro pacienty se zjištěnou osteoporózou či jinými metabolickými kostními chorobami a doporučením k dalšímu vyšetření a léčbě.

Ve Vašem případě, Vám doporučuji se obrátit na svého ošetřujícího lékaře, který Vám napíše doporučení do této specializované ambulance na základě vyšetření a Vašeho zdravotního stavu.

S přátelským pozdravem

tým www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 05.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.