Poradna: proplácení jízdného

Otázka:

dobrý den obracím se na vás s prosbou zda byjste vzhledem k mé nemoci a finanční situaci neudělali výjimku,od 1.2.2012 jsem po skoro 20i letech přišla o zaměstnání z důvodu nadbytečnosti, bohužel s ročníkem narození 1968 jsem pro obchodníky stará a nepodařilo se mi najít práci, bohužel na konci dubna jsem musela podstoupit operaci prsu v kterém byl nádor, pak jsem apsolvovala chemoterapie v karvinské hornické nem. a nyní apsolvuji 33 ozáření v nem.v novém jičíně tato nemocnice mi byla doporučena mou lékařkou a z důvodu infekce a snížené imunity mě vozí otec autem,na pojištovně mi bylo zděleno že cestu proplácíte pouze do ostravy ale sanitkou až do jičína,prosím o zvážení zda by nebylo možné proplácet cestu až do jičína,od tohoto měsíce žijeme z jednoho platu řidiče,na nemocenské dávky nemám nárok a podpora skončila a do práce jít nemohu,děkuji za zvážení mé situace číslo pojištěnce 80203213010000484979

Pavlína Kučerová , Havířov , 11.09.2012
Odpověď

Martina Mikšíková , 26.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.