Poradna: nemocenska

Otázka:

stale mi neprisly nemocenske davky za prosinec

Zdenek Buzek , Klaster Hradiste , 16.01.2012
Odpověď

Vážený pane Buzku,

Nemocenská patří mezi dávky nemocenského pojištění, vyplácí se tedy v souvislosti s účastí na nemocenském pojištění a cílem dávek nemocenského pojištění je finančně zabezpečit ekonomicky aktivní občany v okamžiku, kdy kvůli nemoci  ztratí krátkodobě výdělek.

Délka poskytování nemocenské je nejvýše jeden rok. V odůvodněných případech, kdy je naděje, že se zaměstnanec v krátké době uzdraví, je možné nemocenskou prodloužit, ale maximálně na další rok. V tomto případě Vám doporučuji se obrátit na místní pobočku OSSZ více informací a mapu poboček naleznete na webových stránkách www.cssz.cz

S přátelským pozdravem

Bc.Martina Mikšíková

www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 30.03.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.