Poradna: Chtěla bych změnu zdrav. poj. poraďte ke které se přihlásit

Otázka:

Dobrý den, dotazuji se jak je možné , že Všeobecná zravotní pojišťovna platí Golf , IZIP , který není celý její. Utratili několik. miliard.a obávám se, že nebude na léčbu i léky .Byla jsem dříve u Vojenské a lékaři mně navigovali k VZP, že platí rychleji.

Marie Pechmanová , Kraj Karlovarský Ostrov , 27.11.2011
Odpověď

Vážená paní Pechmanová,

na základě zákona č. 48/1997 v platném znění bych Vás ráda informovala, že změnit zdravotní pojišťovnu lze změnit v nejbližším termínu k 1.1.2013. Výběr zdravotní pojišťovny závisí plně v rukou každého občana a jenom na něm záleží, kterou si vybere. Ze zákona č. 48/1997 v platném znění může každý občan měnit zdravotní pojišťovnu jednou za rok – vždy k 1. dni následujícího čtvrtletí. Nová zdravotní pojišťovna potom sama provede odhlášení u staré zdravotní pojišťovny. Seznam zdravotních pojišťoven naleznete zde na stránkách www.zdravotnipojistovny.cz 

S přátelským pozdravem

Bc. Martina Mikšíková

www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 30.03.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce zdravotní pojišťovna
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.