Poradna: Mám nárok na komp.lázeňskou péči?

Sekce: Psychiatrie

Otázka:

Dobrý den,mám nárok na komplexní lázeňskou péči s diagnozou IX/2 (psychická porucha)?Byla jsem v lázních v květnu 2012.Nevím zda mám ještě nárok dle nového indikačního seznamu?Děkuji za odpověď.S pozdravem Ilona Tichá

Ilona Tichá , Kladno , 24.05.2013
Odpověď

  Vážená paní Tichá,

na základě Vašeho dotazu Vám sděluji,že dle Vaší indikace Vám vzniká nárok na komplexní lázeňskou péči,ale je zkrácen z původních 28 dnů u komplexní lázeňské péče na 21 dnů. Taktéž prodloužení komplexní lázeňské léčby o 1 až 2 týdny lázeňským lékařem již nebude možné. Doporučuji Vám se dohodnout s Vašim ošetřujícím lékařem.
S přátelským pozdravem
Bc.Martina Mikšíková

Martina Mikšíková , 24.05.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce psychiatrie
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.