Poradna: rada o nároku na lázně.

Otázka:

Dobrý den,v roce 2011jsem měla komplex.lázně na diagnosu VI/3.Letos jsem si požádala,opět,ale bylo mě sděleno ,že mám nárok jen na příspěvkové lázně.Jsem po op.krční páteře (r.2009 se spevněním obratlů.)Pak v následujícím roce po op.bederní páteře.Jelikož mám neustálé problémy a bolesti páteře,absolvovala jsem od ledna až do ted rehabilitaci,dokonce jsem si zaplatila v dubnu týden v lázních,a vloni jsem byla v lázních jako samoplátce.Neurolog mě doporučil opakování komplex.léčby,ale pojištovna .tvrdí,že na komplexní nemám nárok.Jak to tedy po novu je?děkuji za odpověd.

Stanislava , Jihočeský kraj , 30.05.2013
Odpověď

Dobrý den,
Novelizovaný indikační seznam č. 267/2012 Sb., ZACHOVÁVÁ od 1.10.2012 komplexní lázeňskou péči i příspěvkovou, stejně jako možnosti jejich opakování.

Lázeňská péče NENÍ ZAŘAZENA úhradovou vyhláškou do tzv. indukované či vyžádané péče, pro niž jsou v příloze č. 3 úhradové vyhlášky definovány regulační podmínky a příslušné limity, při jejichž překročení hrozí vysílajícímu lékaři sankční podmínky.
S přátelským pozdravem 
Bc.Martina Mikšíková 

www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 09.06.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.