Poradna: mám nárok na lázně?

Otázka:

Dobrý den, 15.10.2012 jsem byla na operaci hlasivek/reinkeho edem/. Doposud není hlas v normálu, špatně se mi mluví,dle foniatra - hyperkinetycká dysfonie, absolvuji rehabilitaci hlasu.Omlouvám se pokud jsem názvy napsala špatně.Mám nárok na lázně? Děkuji za odpověď.

Simona Keprtová , Brno , 11.02.2013
Odpověď

Vážená paní Keprtová,
na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že a je Vaše diagnóza uvedena v tzv. indikačním seznamu, tedy vyhlášce upravující podmínky pro čerpání hrazené lázeňské péče, zjistíte u svého praktického nebo ošetřujícího lékaře. A samozřejmě i pohledem do samotného indikačního seznamu, který je možné naleznout v sekci článků o lázeňství na www.zdravotnipojistovny.cz

Martina Mikšíková , 14.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.