Poradna: Mám nárok na komplexní láz.péči?

Otázka:

Dobrý den,mám nárok na komplexní láz.péči s diagnózou V2,poškození hlasivek v důsledku přetížení u hlas.profesionála?Byla jsem v lázních v květnu 2011.Nevím, zda dle nového indikač.seznamu mám na ně ještě nárok?Děkuji za odpověď!S pozdravem Kristýna

Kristýna Veselá , Ostrava , 23.02.2013
Odpověď

Vážená slečno Veselá, na základě Vašeho dotazu Vám sděluji,že nárok na lázně vzniká 1 x za 2 roky tj. v roce 2013 by Vám mohla vzniknout možnost komplexní lázeňské léčby tj. plně hrazené. Na základě dohody s Vaším ošetřujícím lékařem,který Vám na Váš požadavek zajistí doporučení,které doručíte reviznímu lékaři své zdravotní pojišťovny,které následně odešle do lázeňského zařízení,které vyhovuje přesně Vaší indikaci. Sledujte www.zdravotnipojistovny.cz,kde průběžně uveřejňujeme aktualizace v Indikačním seznamu,který byl novelizován k 1.10.2012. S přáním krásného dne Bc.Martina Mikšíková

Martina Mikšíková , 25.02.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.