Poradna: Indik.seznam - termín do konce roku.

Otázka:

Dobrý den, v pátek 14.9.2012 mi revmatoložka doporučíla LP k dg.VII/1 komplení na 28 dní.Jedu dne 17.9.2012 s tímto doporučením ještě k obvod.lékaři do Sokolova a ten musí vypsat "Lázeňský návrh",který zašlu do své pojišťovny.Myslíte, že mám šanci termínově stihnout lázně ještě v tomto roce za platných stávajících podmínek dle doposud platného indikačního seznamu? Prosím, sdělte mi také, zda v novém indik.seznamu lázeňské péče je stále dg VII/l a nebo VI/3 vedena jako komplexní.Prosím odpovězte mi ještě,dle vašich možností, ještě v pondělí dopoledné, jedu do Sokolova k OL ve 13 hodin, tak abych ji mohla poprosit o urychlené vypsání láz.návrhu. Děkuji Suková

Suková Milada , Horní Slavkov , 16.09.2012
Odpověď

Martina Mikšíková , 26.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce lázeňská péče
Přejít na odborné články zdravotnipojistovny.cz

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.